O nas

Szum-illu to miejsce, w którym znajdziecie ilustracje i obrazy w formie plakatów, kartek oraz inne tworzone z pasją małe dzieła sztuki, które mogą zdobić Wasz dom i cieszyć Wasze oczy. Z pewnością większość Was, odwiedzających tą stronę, jak i każdą poświęconą sztuce użytkowej, czy ogólnie sztuce, docenia unikalność, jaką dają dzieła wyobraźni i ludzkiego talentu manualno-artystycznego. W dzisiejszym świecie, pełnym szalonego pędu kopii, kalk i powtórzeń – my stawiamy na własny, odrębny styl i unikalność. Korzystając z talentu, jakim jest umiejętność kreowania i przekształcania świata własnej wyobraźni w realne, fizycznie istniejące dzieła sztuki, jakimi są plakaty, ilustracje czy rękodzieło artystyczne, mamy świadomość, że Wasze domy, mieszkania, pokoje, czy sypialnie, dzięki nim mogą uzyskać niepowtarzalny klimat i inspirować do pozytywnej energii. Taka intencja przyświecała nam, gdy postanowiliśmy podzielić się z Wami w ten profesjonalny sposób możliwością zakupu naszej twórczości. Uważamy, że warto otaczać się przedmiotami oszczędnie, ale też w taki sposób, aby stanowiły dla Was inspiracje do sięgania po swoją siłę, te dobre wspomnienia z dzieciństwa, czy po prostu cieszyły oko w miejscach, które są dla Was szczególnie ważne i bezpieczne.

Naszą autorką jest Ewa Szumowska-Gąsiorowska. Absolwentka Wydziału Sztuki UWM. Licencjonowana artystka pracująca w całej palecie technik artystycznych. W tworzeniu swoich prac najczęściej korzysta z akwareli i gwaszu. Czasem sięga także po ołówek i kredki. Najnowszą miłością Ewy jest tworzenie mniej lub bardziej użytkowych ozdób  z gliny samoutwardzalnej. Na nowo odkryła także linoryt. Ewa jest jednocześnie utalentowanym fotografem, współtworzącym nasz drugi, wspólny projekt jakim jest www.slubnestudio.net – witryna poświęcona artystycznej fotografii ślubnej. Zdaniem naszych Par i ludzi z branży – fotografii na najwyższym, światowym poziomie!

Zapraszamy w nasze strony!

P.S. Pamiętajcie, że rzeczy wykonywane ręcznie zawsze będą się od siebie lekko różnić kształtem, kolorem i wielkością. Nie tworzymy z formy, wszystko wykonujemy z serca, własnymi palcami. Czasem też materiał, z którego wykonujemy np. naszą małą “ceramikę”, żyje własnym życiem podczas schnięcia, jednak dla nas dzięki temu prace te mają unikatowy charakter.